piątek, 1 czerwca 2018

Konkurs: „Geniusz. Gra” Leopoldo Gouta


Nasz świat zmieniał się na przestrzeni epok. Po jednej rewolucji nadchodziła druga. Zmieniali go ludzie. Osoby, których zdarzało się nie docenić za życia.Często dopiero po śmierci okrzykiwano ich geniuszami, bo wyprzedzali swoje epoki zmieniając oblicze świata. 

,,Albert Einstein powiedział kiedyś:
Prawdziwym przejawem inteligencji
Nie jest wiedza, lecz wyobraźnia
Miał rację. Sławni ludzie zawsze grali pierwsze skrzypce dzięki kreatywności. Nie pozwalali również, aby przeszkodził im wiek.’’Dzięki współpracy z wydawnictwem Albatros mam przyjemność zorganizować konkurs,w którym do wygrania jest książka - „𝑮𝒆𝒏𝒊𝒖𝒔𝒛. 𝑮𝒓𝒂𝑳𝒆𝒐𝒑𝒐𝒍𝒅𝒐 𝑮𝒐𝒖𝒕𝒂. Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z zasadami oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe.
Zasady konkursu
1. Proszę, polub  Radosna oraz Wydawnictwo Albatros na Facebooku.
2. Proszę, udostępnij ten post na swoim profilu.
3. Pytanie konkursowe: Który naukowiec okrzyknięty geniuszem, Twoim zdaniem najbardziej przysłużył się społeczeństwu? 
Komentarz należy zamieścić pod postem konkursowym na moim Fanpage. Komentarze zamieszczane na blogu, bądź w innych miejscach nie będą brane pod uwagę!
4. Laureat konkursu wyraża zgodę na przetworzenie swoich danych w celu wysyłki.
Czas trwania konkursu: 01.06.2018 - 19.06.2018
20 czerwca zostanie ogłoszony szczęśliwy laureat nagrody.
Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Albatros, które również odpowiada za wysyłkę książki. 

Opis książki:
,,Nikomu nie ufaj. Każda kamera jest okiem. Każdy mikrofon uchem. Znajdź mnie, a razem zdołamy go powstrzymać.
REX: Siedemnastoletni Amerykanin meksykańskiego pochodzenia. Jeden z najlepszych programistów na świecie. Zdeterminowany, by odnaleźć swojego zaginionego brata.
TUNDE: Czternastoletni geniusz-samouk w dziedzinie inżynierii. Sprowadził internet do swojej nigeryjskiej wioski. Znalazł się na celowniku bezwzględnego wojskowego watażki.
LIKAON: Tajemnicza szesnastoletnia blogerka-aktywistka. W centrum uwagi od czasu, gdy jej ojciec zaczął się zadawać ze skorumpowanym chińskim urzędnikiem.
GRA: Bezpośrednia konfrontacja dwóch setek geniuszy według zasad wymyślonych przez najmłodszego hinduskiego prezesa zarządu i wizjonera.''

3 komentarze: