W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres ip i nazwa klienta użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane firmie google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować.
Wyczekiwane styczeń, 2022
niedziela, 2 stycznia 2022

 Ja już jestem myślami przy jednej marcowej premierze, ale jeszcze trochę do niej zostało czasu (mowa o amerykańskim wydaniu). Szybciej w ręce czytelników trafią styczniowe nowości i wznowienia. 

Mój dzień w książkach, 2019
czwartek, 30 grudnia 2021

 

Gif z "Władca Pierścieni: Drużyna pierścienia 

Chyba post z ,,dniem w książkach" stanie się jakąś tradycją na tym blogu, ponieważ to już trzeci rok z rzędu, gdy go wykonuję. 
W kręgu adaptacji - ,,The Lost Daughter"
środa, 29 grudnia 2021


 Dzisiaj miałam pisać o jednym filmie, ale jego polska premiera została przeniesiona  na styczeń. Ponad miesiąc po światowej, więc nastąpiła szybka zmiana planów i dzisiaj o ,,The Lost Daughter" (co może wydawać się dziwne). O tym filmie wiedziałam dość sporo, bo dużo się o nim mówi w kontekście nagród filmowych.  Dobrej reżyserii i świetnego aktorstwa i tutaj również spotkała mnie małe zaskoczenie, którego wynik głównie z tego, że obserwuje znacznie więcej zagranicznych stron i okazało się, że polska premiera filmu  Maggie Gyllenhaal odbędzie się trzy miesiące po światowej premiery na Netflixie, ale myślę, że warto o tym filmie już teraz wspomnieć, w związku z nadchodzącymi nominacjami do Oscarów (na marzec w planach mam już inne posty).
© 2020 | graphic-luna