W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres ip i nazwa klienta użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane firmie google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować.
Wyczekiwane, listopad 2020
czwartek, 29 października 2020

 Już za parę dni będziemy mieli listopad, a wraz z nim zostaniemy zasypani świątecznymi reklamami i wystawami jak i książkami w zimowym klimacie, które już w październiku zaczęły powoli się ukazywać.

 

,,Usta mordercy" Artur Kawka, Monika Wysocka
niedziela, 25 października 2020


Usta mordercy 
Artur Kawka, Monika Wysocka 
Wydawnictwo: Oficynka 
Rok wydania: 2020
Liczba stron: 442
Opis:
Seryjny morderca, tajne służby i wielkie pieniądze.
Były amerykański komandos o polskich korzeniach, major Tom Wilmowski, prowadzi nad Wisłą śledztwo w sprawie zaginięcia swojego młodszego brata.
Zniknięcie Franka niepokoi też policjantów podejrzewających go o związek z dziwnymi zabójstwami kilku kobiet. Z cienia wychodzą kolejne mroczne postacie i ich zbrodnicze działania.
I nic nie jest takie, jakie się zdaje na pierwszy rzut oka.
W kręgu adaptacji - ,,The Queen's Gambit"
czwartek, 22 października 2020


Nie mogłam sobie za nic przypomnieć tytułu tego serialu. Dobrze, że zaczęłam czytać ją na czytniku, bo proces przypomnienia sobie tego tytułu w innym wypadku byłby dłuższy. Recenzję książki Waltera Tevisa może spodziewać się pod koniec tego roku na początku przyszłego. Jeśli wszystko pójdzie z moim planem. Zanim jednak przejdę do tego serialu, jak i powieści, zachęcam do zajrzenia na drugiego bloga, gdzie chwilę wcześniej pojawił się wpis o adaptacji książki dla dzieci - ,,The Witches"

© 2020 | graphic-luna