W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres ip i nazwa klienta użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane firmie google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować.
,,Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem" Dan Abnett
niedziela, 21 lutego 2021
Avengers: Wszyscy chcą rządzić światem
Dan Abnett 
Tłumaczenie: Tomasz Macios 
Wydawnictwo: 
Liczba stron:  320 
Data premiery:  2020
Opis
Potężni Avengersi mierzą się ze swoimi największymi wrogami – wszystkimi naraz!
W Berlinie Kapitan Ameryka walczy z siłami Hydry. W ukrytej krainie na Antarktydzie Hawkeye i Czarna Wdowa usiłują powstrzymać A.I.M. W Waszyngtonie Iron Man ściera się z Ultronem. Na Syberii Thor staje sam przeciwko wielkiej armii. W Mangapore Bruce Banner i Nick Fury zmagają się z High Evolutionary. Jedno jest pewne: to nie przypadek. Jakie większe, znacznie bardziej niebezpieczne zagrożenie kryje się za tymi jednoczesnymi atakami na Ziemi?
W kręgu adaptacji - ,,My, dzieci z dworca ZOO"
czwartek, 18 lutego 2021

 Dzisiaj miałam opublikować post o innej produkcji. Post był już napisany i gotowy do publikacji,  ale w ostatniej chwili zmieniłam zdanie. O tamtym filmie będę jeszcze pisać, ale o tym już w marcu. Dzisiaj zdecydowałam  przedstawić wam najnowszą adaptację książki ,,Wir Kinder vom Bahnhof Zoo" czyli ,,My, dzieci z dworca ZOO". 

,,Czerwony kalendarz" Sylwia Markiewicz
niedziela, 14 lutego 2021

 

Czerwony kalendarz
Sylwia Markiewicz 
Wydawnictwo: Oficynka 
Liczba stron: 
Rok wydania: 2020 
Opis

Amelia ma specjalny kalendarz. Zaznacza w nim na czerwono dni, w które była nieszczęśliwa. Jak się po pewnym czasie okazało, takich dni było wiele, zbyt wiele, by dalej trwać w życiowej pułapce. Z tego powodu kobieta decyduje się na odejście od męża i postanawia powalczyć o szczęście swoje i dziecka. Wyrwana z bezpiecznego domu, próbuje się odnaleźć w nieznanej rzeczywistości. Jak potoczą się jej dalsze losy? Czy odnajdzie spełnienie i szczęście?
© 2020 | graphic-luna