W tej witrynie są wykorzystywane pliki cookie, których google używa do świadczenia swoich usług i analizowania ruchu. Twój adres ip i nazwa klienta użytkownika oraz dane dotyczące wydajności i bezpieczeństwa są udostępniane firmie google, by zapewnić odpowiednią jakość usług, generować statystyki użytkowania oraz wykrywać nadużycia i na nie reagować.
Blog Książki jak narkotyk powstał spontanicznie, 1 lipca 2015 roku. Nie był moim pierwszym "dzieckiem" w blogosferze ani też drugim. Od tamtego momentu dużo się zmieniło. Początkowo zamieszczałam na nim tylko recenzję, nowości wydawnicze i podsumowanie. Później pojawiły się różne, luźne posty o autorach, lekturach. Na dłużej pozostał cykl o adaptacjach książkowych z racji tego, że coraz więcej ich powstaje, a nawet cieszy się zainteresowaniem na blogu. Nie lubię ograniczać się do jednego wybranego gatunku, choć mam kilka, które lubię bardziej. Jak można zauważyć są  to thrillery, kryminały oraz powieści z gatunku fantasy i science-fiction. 

Dzięki uprzejmości autora, Juliana Hardego miała przyjemność przeczytać i zrecenzować jego książkę ,,Jazda na rydwanie''.

W 2020 roku została ona wydana nakładem wydawnictwa Novae Res, ze zmienioną okładką. 
We współpracy z wydawnictwem Albatros miałam możliwość zrecenzować i zorganizować konkurs,  w którym do wygrania była książka ,,Geniusz. Gra'' Leopoldo Gout. 

Dla wydawnictwa otwartego zrecenzowałam następujące książki. 
,,Nikola Tesla. Zapomniany geniusz'' Patrick Shannon
                                                  Kontakt: oliweczka320@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© 2020 | graphic-luna